NVC Lighting Technology Corporation


Lighting Technology Corporation була заснована в 1999 з метою побудувати компанію світового рівня і стати лідером в даній галузі. Слідуючи поставленої мети, компанія стала лідером роздрібних продажів в Китаї та його регіональних центрах. Спочатку продаж освітлювальних приладів здійснювалася через неспеціалізовані торгові точки, тим самим відкриваючи обмежені можливості для розвитку, що, в свою чергу, послужило стимулом для подальшого вдосконалення технічної та маркетингової бази NVC . З переходом на роздрібну торгівлю, яка на даний момент налічує більше 3000 торгових точок по всьому Китаю, NVC змогла забезпечити собі найвищий рівень довіри на ринку освітлювальних приладів.
Фінансування компанії здійснювалося такими великими інститутами як Softbank і Goldman Sachs. Нещодавно, а саме в 2010, NVC розмістила свої акції на Гонконгській фондовій біржі. Завдяки високому ступеню фінансової безпеки, NVC має можливість робити великі вклади в майбутнє свого підприємства...
На сьогоднішній день на території Китаю функціонують 6 великих центрів виробництва освітлювального обладнання NVC, 2 великомасштабних центру по дослідженню і розробці продукції, а також ряд тестових лабораторій. Крім того, NVC має міжнародним дизайнерським центром, який знаходиться в Сполученому Королівстві (ВЕЛИКОБРИТАНІЯ).
NVC є партнером Азіатського Олімпійського Ради, Олімпійських комітетів Гонконгу, Макао і китайського Тайбей. У липні 2013 року, NVC підписала договір про співпрацю з Міжнародною Федерацією з плавання. Освітлювальні прилади NVC широко використовуються на стадіонах і у спортзалах по всьому світу, а саме на Олімпійських іграх в Пекіні, Азіатських іграх в Гуанчжоу, чемпіонаті світу FIFA 2010 і багатьох інших.
Продукція NVC є однією з найбільш досконалих і якісних на світовому ринку і володіє широким спектром освітлювальних приладів. Компанія виробляє освітлювальні обладнання практично будь-якого призначення: офісне освітлення, освітлення заливає світлом, домашні освітлювальні прилади. Також випускається продукція технічного та допоміжного призначення, а саме – кабельні системи та засоби регулювання освітлення.
На даний момент продукція NVC Lighting представлена більш ніж в 50 країнах світу. У Сполученому Королівстві знаходиться і успішно функціонує дочірня компанія NVC Lighting. Продукція NVC користується широким попитом на Близькому Сході, південному сході Азії, в Індії і Африці. На ринку освітлювальних приладів NVC Lighting визнана світовим брендом, підтвердженням чого є зростаючий попит на нашу продукцію.

Контакти

Address: NVC Industrial Park, Ruhu, Huizhou, Guangdong, P. R. China
E-mail: sale@nvc-lighting.com
After–sale service: service@nvc-lighting.com