Підвісні трекові системи NVC для житлових приміщень.


Трекові системи освітлення виробництва NVC найбільшого виробника освітлювальної техніки в Азії і світі - це модульна шинна система підвісів і світильників спрямованого світла (прожекторів), яка дозволяє створити ексклюзивний дизайн акцентованого освітлення за будь-якої геометричної конфігурації стель і елементів інтер'єру.

Світильники пристыковываються до шині (треку) довжиною від 20см до 2 метрів, у межах якої вони можуть вільно переміщатися. Треки з'єднуються між собою різних перехідниками, що дозволяє змонтувати складні конфігурації освітлення та можуть кріпитися як безпосередньо на стелю, і на стіни. Треки можна підвішувати на тросі або кронштейнах на будь-яку висоту. Спеціальні накладні і врізні адаптери дозволяють кріпити трекові прожектори по одному, без використання шини.

Для акцентованого освітлення для житлових приміщень, кухонь, торговельних залів, вітрин, галерей частіше застосовуються мініатюрні світильники потужністю від 12W до 24W. Компанія NVC пропонує дві нові серії світильників декоративної акцентованою підсвічування серія TLED320A 15-38°, серія TLED323, а так само поодинокі підвісні світильники серія SLED320A 12W 15-38° аналогічні за формою і розмірами серії TLED320A, але виконані з можливістю настінного монтажу.Нова серія малогабаритних трекові світильники потужністю 24 і 35 Ватт з індексом передачі кольору CRI понад 90 і світловим потоком від 1300Лм до 2300Лм TNLED326A, TLED326B завдяки своїм розмірами мають широкий спектр застосування від квартир до торговельних залів і галерей.