Підвісні трекові системи освітлення NVC для торгових залів.


Сучасні торговельні комплекси неможливо уявити собі без акцентованого трекового освітлення, які є важливим фактором презентації товарів та іміджу магазину. На даний момент компанія NVC пропонує споживачам наступні серії світлодіодних трекових систем потужністю від 35Вт і вище.

Трекові світильники NVC TLED306 50W 24°

Серія трекових прожекторів з боковим розташування блоку живлення з кут світлового потоку від 15 до 24°. У серії використовуються світлодіоди CREE з індексом передачі кольору CRI >83. Корпус виконаний з алюмінію і пластика. Термін служби не менше 30000 годин. Гарантія 3 роки.

Трекові світильники NVC TLED318

Для магазинів одягу і там де важлива природність кольорів в порівнянні з сонячним світлом серія трекових прожекторів з індексом передачі кольору CRI >90.


Трековий світлодіодний світильник NVC TLED317 50W 4000K 24°

Економічна серія трекових світильників потужністю 50W виконана в білому або чорному корпусі. У серії використовуються світлодіоди CREE з індексом передачі кольору CRI >80. Термін служби не менше 30000 годин. Гарантія 3 роки.

Трекові світлодіодні світильники серії TLED319

Завдяки не високою ціною і елегантному дизайну серія TLED319 стала найпопулярнішою серед трекових прожекторів NVC на ринці України. Індекс передачі кольору CRI > 80, кут світлового потоку 15° або 24°. Корпус виконаний з алюмінію і пластика. Термін служби не менше 30000 годин. Гарантія 3 роки.


Треки та аксесуари

Необхідною умовою надійності трекових систем є якісні системи підвісу і аксесуари. В Україні доступні всі види треків і перехідників для світильників NVC а так само адаптери для підвісу одного світильника.